Koniec gwarancji to nie koniec naszej opieki nad dostarczonymi systemami. Oferujemy podpisanie kontraktów serwisowych, o warunkach wykraczających poza normalne ustalenia gwarancyjne. Możemy również zaproponować świadczenie takich usług dla systemów wykonanych przez innych dostawców - szeroka znajomość rynku pozwala nam serwisować praktycznie wszystkie systemy, jakie można spotkać.

Ustalając warunki kontraktów serwisowych jesteśmy bardzo elastyczni oraz otwarci na potrzeby i wymagania Klienta. To Państwo decydują co jest potrzebne, kiedy i jak szybko. My dostosujemy się do tych wymogów, sugerując tylko zgodnie z naszą wiedzą praktyczną najlepsze rozwiązania - zarówno od strony technicznej, jak i ekonomii rozwiązania. Możemy również podpowiedzieć pewne aspekty prawne - np. wymagane okresy przeglądów i konserwacji instalacji przeciwpożarowych.

Wszystkie instalacje wykonane przez naszą firmę są objęte wieloletnią gwarancją. Ponieważ istniejemy na rynku juz wiele lat, mamy doskonałe kontakty z dostawcami systemów z naszej oferty oraz posiadamy duży magazyn zastępczych urządzeń i materiałów, możemy zaproponować Państwu gwarancję trwającą wiele lat, realizowaną natychmiast, bez zbędnych opóźnień. Standardem jest reakcja działu serwisu nie przekraczajaca pojedynczych godzin - również w wypadku konieczności przyjazdu do Państwa siedziby i naprawy na miejscu. Oczywiście - długość gwarancji jest negocjowalna podczas zawierania kontraktu, ale nie ograniczamy naszych Klientów sztywnymi ramami, warunki są zawsze ustalane indywidualnie, dopasowane do wymogów Klient