Loading color scheme

O Nas

Firma 01 Partner Sp. z o.o. powstała w roku 1994 w wyniku przekształceń organizacyjnych jednego z największych polskich integratorów teleinformatycznych działającego na rynku od początku lat 80-tych.

Firma działa wyłącznie w oparciu o polski, prywatny kapitał.
Specjalnością firmy są kompleksowe rozwiązania instalacji niskoprądowych Plasujemy się w ścisłej czołówce firm teleinformatycznych działających w Polsce. Firma prowadzi szeroką działalność w zakresie systemów telekomunikacyjnych, komputerowych i informatycznych, oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę obejmującą konsultacje, projektowanie , dostawy urządzeń, uruchomienie oraz serwis i obsługę posprzedażną. Spółka zatrudnia ogółem ok. 30 pracowników w Łodzi i filii w Poznaniu. Dzięki swojej lokalizacji geograficznej spółka może świadczyć wysokiej jakości usługi i serwis na terenie całej Polski.

Pracownicy firmy 01 Partner to najwyższej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Ponad 70% naszego zespołu stanowią inżynierowie, często o unikalnych umiejętnościach, popartych wieloletnią praktyką. Gruntownie przeszkoleni mogą wykonać odpowiedni projekt a następnie połączyć wybrane urządzenia w jeden kompletny system i zapewnić dla niego odpowiednią gwarancję i obsługę.

 Rozwiązania proponowane przez 01 Partner to nie tylko to, co kupuje się właśnie teraz. My zawsze myślimy na kilka lat naprzód. Najnowsze konstrukcje sprzętu, oprogramowanie, koncepcje projektowe, rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, systemy telefoniczne i teletransmisyjne, systemy okablowania strukturalnego, przyrządy pomiarowe i analizatory dla sieci transmisji danych.

 W dzisiejszym świecie coraz bardziej skomplikowanych problemów rozwiązania nie są oczywiste. Coraz częściej wymagana jest szeroka wiedza interdyscyplinarna, której nie ma pojedynczy człowiek. Potrzebne doświadczenie mogą zapewnić wyłącznie zespoły wybranych specjalistów. Czy jednak różnorodne rozwiązania będą ze sobą właściwie współdziałać? Czy w ogóle rozwiązania cząstkowe połączone razem są właściwą odpowiedzią na potrzeby użytkownika? A może oczekiwania nie zostaną spełnione we właściwy sposób? Odpowiedź na te pytania jest niejednokrotnie wysoce skomplikowana