Loading color scheme

SYSTEMY BEZPIECZENSTWA

 

Systemy alarmu pożarowego i ostrzegawcze

Systemy wykrywania zagrożenia pożarowego można znaleźć w każdym obiekcie jako wyposażenie standardowe. W naszej ofercie posiadamy systemy wykrywania zaprojektowane w najnowszej technologii, która pochodzi od największych marek w branży. Nasze portfolio obejmuje zarówno małe, jak i jeden z największych zrealizowanych w Polsce systemów alarmu pożarowego i wczesnej detekcji. Dźwiękowy system ostrzegawczy zastępuję tradycyjne sygnalizatory za pomocą łatwo zrozumiałych komunikatów słownych. Umożliwia to  szybszą  i skuteczniejszą realizację scenariusza ochrony pożarowej, szczególnie w zatłoczonych obiektach, takich jak centra handlowe czy biurowce w znaczący sposób zwiększając bezpieczeństwo osób w nich przebywających. Osoby obecne w budynku są dokładnie poinformowane o tym, co się dzieje. Są również poinformowani o sposobie postępowania. Dźwiękowy system ostrzegawczy może być również używany jako typowy system nagłośnienia.

 Systemu nadzoru wizyjnego i włamaniowego

Obecnie obiekty przemysłowe i biurowe są stale monitorowane przez alarmy antywłamaniowe i systemy nadzoru wizyjnego. Nasza firma może realizować wszelkiego rodzaju systemy monitorowania; zaczynając statycznej kamery przed wejściem, po zaawansowane systemy umożliwiające śledzenie ruchów niechcianego gościa zintegrowane z antywłamaniowym systemem alarmowym, systemem kontroli dostępu i wizualizowane w pomieszczeniu nadzoru.

 Systemy kontroli dostępu

Złożone systemy kontroli dostępu zintegrowane z systemami zarządzania budynkiem i rejestracji czasu pracy umożliwiają szybkie, skuteczne i nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi. Bez względu na to, czy chcesz zabezpieczyć tylko jedne drzwi czy też chcesz monitorować działania pracownika w całym budynku - dostarczymy i uruchomimy taki system.

Centra danych i serwerownie

Nowoczesne procesy produkcyjne wymagają przetwarzania i przechowywania dużych ilości danych w specjalizowanych pomieszczeniach serwerowni i centrów danych. Dostarczamy wymagane w nich wyposażenie i instalacje począwszy od instalacji transmisji danych po systemy zasilania awaryjnego, klimatyzacji, gaszenia, sygnalizacji zalania i wycieku.

Okablowanie strukturalne

Informatyka stale się rozwija i wciąż stawia nam trudniejsze zadania. Bardzo ważne jest, aby okablowanie strukturalne nie tylko było zgodne z obecnymi normami  - musi być również przydatne w przyszłości. Dlatego nasza oferta obejmuje najnowsze technologie, które zapewnią najlepszą jakość i rozwiązania technologiczne, które umożliwią sprostanie wymaganiom przyszłości.